Yazarı :Jamie McGuire

Tatlı Bela ve Ayaklı Bela kitaplarının #1 New York Times Çoksatan Yazarından. Bir Maddox erkeği severse, bu sonsuza kadardır. Ama ya ilk aşkı siz değilseniz?
Kendini beğenmiş, katı ve acımasız Thomas Maddox, istihbarat bürosunun sahip olduğu en iyi ajandı. Ne kadar hayat kurtarmış olursa olsun, bir tanesi için eli kolu bağlıydı: Küçük kardeşi Travis hapis cezasıyla karşı karşıyaydı. Travisin tek kurtuluş şansı mafyayla olan sıra dışı bağıydı. Thomas, kardeşi Travisi kurtarabilmek için FBI ile bir anlaşma yapmıştı.
Liis Lindy işiyle evli, inatçı ve cüretkâr bir FBI ajanıydı ve her nasıl oluyorsa Thoması yumuşatabilen tek kişiydi. Bu da onu Thomasa eşlik edecek ideal kişi haline getiriyordu. Bir çift gibi görünerek Travis ve Abbynin bir plajda yapılacak yemin tazeleme törenine katılacak ve Travise artık FBI için çalışması gerektiği haberini vereceklerdi. Fakat görevleri sona erip de artık rol yapmalarına gerek kalmadığında ne olacaktı?
Maddox Kardeşler serisinin bu ikinci kitabında, gizemli Thomas Maddoxun dünyasını tanıyacak ve bu anlaşılması güç adamın ilk aşkı olmasa bile son aşkı olmanın ne kadar güzel olabileceğini göreceğiz.

En Çok Okunan Kitaplar :  Kayıp