Yazarı :Catherine Fisher

Kuraklığın pençesindeki bir uygarlığın ve onu kurtarmak için bir araya gelen cesur insanların öyküsü
Şarkı Kuyusuna gideceğim. Oradaki suyu içecek ve onu ölüm ile çölün ötesinden size getireceğim. Nehirleri sizin için coşturacak, bitkileri sizin için büyüteceğim. Sizi kurtaracağım, halkım. Yeni Archon Alexos, Şarkı Kuyusuna yapılacak hac yolculuğuna önderlik edecektir. Şarkı Kuyusunda Altınlar ve elmaslar olduğu söylenmektedir ve Archon, Yağmur Kraliçesiyle barış yapmak istemektedir. Ama çöl, Archon ile arkadaşlarını tehdit ederken, bu cesur grup hem zengin olmak hem de tüm gücü ele geçirmek isteyen Argelinden de bir türlü kurtulamayacaktır. İhanetle tek başına mücadele eden Mirany ise savaşın dehşetiyle yüz yüze kalacaktır…Kâhinin ardından gelen nefes kesen bu devam kitabında Archon ihanetle dolu bir maceraya atılacak ve halkını kurtarabilmek için aman vermez çölü geçmek zorunda kalacak…
Suikast girişimleri ve entrika içinde entrika… Bu nefes kesici öykü, okurların serinin son kitabını okumak için sıraya girmesine sebep olacak.
– Kirkus Reviews-
Giderek artan heyecan… Baş döndürücü bir hız… Bir sonraki kitap lütfen.
-School Librarian-
Abartılı söz sanatlarıyla göz boyamaya çalışmayan, gerçekten iyi bir yazardan bir başka kitap… Okurken nefes nefese kalacaksınız.
-The Independent-
Sofistike olduğu kadar mütevazı bir üslupla okurları içine çeken bir dünya yaratılmış.
-The Bulletin of the Center for Childrens Books-
Fisher olağanüstü, detaylı ve inanılır bir dünya yaratmış, karakterler âdeta canlı.
– School Library Journal-

En Çok Okunan Kitaplar :  Ayrılık