Ben Kazanmadan Bitmez – Kitap İncelemesi- Bircan Yıldırım

tarafından
177
Ben Kazanmadan Bitmez – Kitap İncelemesi- Bircan Yıldırım

Ben Kazanmadan Bitmez – Kitap İncelemesi- Bircan Yıldırım
Ben Kazanmadan Bitmez, Bircan Yıldırım kitaplarının sonuncusu olarak henüz piyasaya çıktı. Oldukça etkili bir sosyal medya kampanyasıyla adından sıkça söz ettiren yazar bu kitabının tanıtımına da daha 2 ay önce sosyal medyada başlamıştı. Kitaptan ufak pasajlar paylaşarak okuyucu kitlesinin merakını cezbetmeyi başardığı için daha raflarda yerini alır almaz neredeyse tünendi.
Kendi yorumladığı Kuantum felsefesini, herkesin anlayabileceği örneklerle açıklayan yazar, aslında bir öğretmendi. Ama kitap ve tanıtım öyle hızlı viral oldu ki öğretmenlik mesleğini bırakıp kendini tamamen bu alana verdi.
Ben Kazanmadan Bitmez
Şimdiye kadar yazdığı “Hayat Cesurlara Torpil Geçer”, “ Duygusal Zekâ” ve “Yaşam Terapisi” kitaplarında uyguladığı ritüellerle kendi hayatlarında değişiklik gerçekleştiren okuyucularının arasına yenilerini katmak için yazılmış olan yeni kitabının adı “Ben Kazanmadan Bitmez”. Bu kitap pdf olarak yayınlanır mı bilinmez ama diğer 3 kitabı da çeşitli sitelerde yayınlandı.

Bu kitabında hayatı boyunca her türlü şeyi denemesine rağmen bir türlü başarıyı yakalayamamış talihsizleri hedef alan kitapta klasik Bircan Yıldırım söylenceleri yer alıyor. Son dönemde yaşanan tüm gelişmelere atıflar yapılarak insanın yaşamı bir armağan değil de yaptıklarının karşılığı olarak görmesi gerektiğini söylüyor okuyucuya. Bu bağlamda kitapta asıl olarak işlenen farkındalık boyutuna ve insanın kendini bilmesi üzerine kurulu kurgusu daha önceki kitaplarıyla da bağlantılanmış. Sanki bu kitapların hepsi bir sistemin parçasıymış gibi anlaşılsın diye sayfalardaki ifadeler arasına sübliminal mesajlar gizlenmiş.

Evet bu kitapları okuyup hayatında pek çok olumlu değişiklik gerçekleştiren insan sayısı oldukça fazla. Kuantum felsefesini normal insanların anlayabileceği ritüellere çevirebilmesi de takdire şayan. Ancak her zorluğun bu ritüellerle aşılabileceği gibi bir inanışa sahip olmak da çok mantıklı değil.
En kısa zamanda Ben Kazanmadan Bitmez pdf Ben Kazanmadan Bitmez pdf olarak da yayınlanmaya başlayacak ve daha fazla bir okuyucu kitlesine ulaşması mümkün olacaktır. Şimdilik sadece basılı kitap olarak piyasaya sürülmüş olmasına rağmen çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Karantina döneminde insanların sorguladığı ne varsa yazar da sorgulamış ve kendi bakış açısıyla bir sonuca ulaşmış. Hayatının farkındalık ve şükürle, çok daha dengeli bir hale geleceğini öğütleyen yazar bunu nasıl başaracağını da öğretiyor okuyucuya. Bircan Yıldırım kitaplarına ve üslubuna aşina olanların yadırgamayacağı ifadeler ve argümanlarla keyifli bir farkındalık yolculuğuna çıkmak için Ben Kazanmadan Bitmez isimli kitabı okumalısınız.