Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara

Dosya Türleri
Bu dosya yasal hakları nedeniyle kaldırılmıştır. Dosyanın özetine ya da diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yaz Alevi Ejderhaları74berlin 30-11-15
Dosya:
Yaz Alevi Ejderhaları...Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
TürkçeÖzet:

Ejderha Mızrağı Destanı Yaz Alevi Ejderhaları ile devam ediyor…
Mızrak Savaşı sonrası mevsimler gelip geçmiş dünyanın sarkacının ritmi giderek bozulmaktadır. Krynn’e kimsenin daha evvel görmediği kadar sıcak ve kavurucu bir halde gelen yaz mevsiminde dengeler bozulmaya başlar.
Acı verici bir kayıpla sarsılan genç büyücü Palin Majere kayıp amcası Raistlin’i aramak için Abyss’e girer. Bu esnada Ansalon Takhisis’in Kara Şövalyeleri tarafından istila edilmek üzeredir ki görünüşe bakılırsa bu sefer başanlı olacaklardır.
Mızrak Kahramanları Tanis Caramon Tika ve çılgın kender Tasslehoff Burrfoot’un da karıştığı olaylar Ansalon’da bu yaz mevsimini ölümcül hale getirecektir.
Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.

Facebook sayfamızı beğenerek kütüphanemize eklenen dosyaları kaçırmayınRastgele Dosyalar


PDFkutuphanesi.com da yayınlanan e-kitaplar,internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Amacımız internet ortamında paylaşılan e-kitapları bir arada sunmak ve ziyaretçilerimizin kitaplar hakkında fikir edinmesini sağlamaktır. Bu nedenle indirdiğiniz e-kitapları 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Pdf Kütüphanesi, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. PdfKutuphanesi.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: info@pdfkutuphanesi.com
info@PdfKutuphanesi.com | Webusta | ip: 18.212.206.217
pdfkütüphane Anasayfapdfkütüphane Facebook sayfası