Yazarı :Laurent Gounelle

Bir pazar günü güzel havadan faydalanmak için dışarı çıkıyorsunuz. Sokaklarda amaçsızca gezerken yanınıza yaklaşan bir Çingene, falınıza bakmak için birden elinizi yakalıyor. Alt tarafı bir fal, ne olabilir ki… Ama Çingenenin gözleri bir anda fal taşı gibi açılıyor ve korkudan donakalıyor. Sonunda ağzından tek bir cümle çıkıyor: Öleceksin!
Tam da hayatında yolunda gitmeyen şeyler için endişelendiği bir zamanda yaşanan bu olay Jonathanın gözlerini açar. Ardından Jonathan kendini bulmak için bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk ona yeni kapılar açacak ve artık hayatı hiç de alıştığı gibi olmayacaktır. Ne de olsa hem kendine hem de dünyaya dair bütün bakış açısını değiştirecek deneyimler yaşamış ve sivri yerleri törpülenmiştir…
Bu roman gerçek bilimsel deney ve verilerin çekiciliğini kullanarak kendi varlığımıza, başkalarıyla olan bağlarımıza yeni bir ışık tutup gölgelerimizi aydınlatırken, hayatımıza da taze ve iç açıcı bir nefes getiriyor. Laurent Gounelleden insana ve insani ilişkilere dair aydınlatıcı, yeni bir roman.
Laurent Gounelle, mutluluk ve sevgi öğretilerinin edebi kralı.
-ELLE-
Muhteşem bir roman. Umut ve sevgi dolu…
-Questions de femme-
Dünyaya iyilik getirecek yapıcı bir kitap.
-Ouest-France-
Hayatın özünün, yaşarken kurduğumuz bağlar olduğunu hatırlatan enfes bir roman.
-Metronews-

En Çok Okunan Kitaplar :  Somon Balığıyla Yolculuk