Yazarı :James Patterson & Michael Ledwidge

Önce alex cross geldi
Sonra the womens murder club
Şimdi de nypd dedektifi michael bennettle ve
Onun on çocuğuyla tanışın!
Dedektif Michael Bennett meslek hayatının en kötü mücadelesine girmek üzeredir. Tüm ülke çok sevilen eski first ladynin beklenmedik ölümünün ardından yas tutmaktadır ve dünya üzerindeki en güçlü insanlar onun cenazesi için New Yorkta toplanırlar. Derken akıl almaz bir şey olur. Milyonerler, politikacılar ve her çeşit yıldız birden bire, bir adamın dâhiyane ve acımasız senaryosu içerisinde hapsolurlar.
Bennett de -on çocuk babası- bu savaşın içine çekilir. Bir yandan tehlike büyürken, Michael yıkıcı bir haberle sarsılır: Karısı, yıllarca mücadele ettikten sonra korkunç bir hastalığa yenik düşmüştür. New York kaosa sürüklenirken, o hayatının en büyük aşkını kaybetmiştir ve kederli çocuklarını tek başına yetiştirmeye -ve otuz dört rehineyi kurtarmaya- çalışmaktadır.
Bennett günlerce karşısına çıkan en merhametsiz adamla uğraşır. Bu adam gözünü kırpmadan öldürmekte, NYPD ve FBIın her türlü çabasını boşa çıkarmaktadır. Tüm dünya olanları izler ve tansiyon dayanılmaz seviyelere varırken, Bennett bir çözüm yolu bulmak ya da tarihin en büyük yenilgisinin sorumluluğunu üstlenmek zorundadır.
Okuyucuları Alex Cross ve Kadınların Cinayet Kulübü ile tanıştıran çok satan kitapların bir numaralı yazarından.

En Çok Okunan Kitaplar :  Çıplak Ölüm