Yazarı :Abbi Glines

Bambaşka dünyalardan gelen iki üvey kardeş… Asla sizin olmamasi gereken şeylere duyulan arzu…
Blaire Wynnin en son istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Floridadaki Rosemary Sahiline taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blairein Alabamadaki çiftliği elinde tutması mümkün değildir.
Koltuğunun altındaki tabancayla kamyonetini zengin sahil kasabasına çeken Blaire buraya asla uyum sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Parise gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlayle yalnız bıraktığını öğrenince daha büyük bir hayal kırıklığı yaşar. İnsanları hor gören, hiçbir şeyden pişmanlık duymayan, adı çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı olduğu kadar şımarıktır da… Ve Blairei gördüğü anda genç kızın kanına girer.
Yaz ayları ilerledikçe genç kadın, Rushın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blairein tüm dünyasını yıkacak bir sır bilmektedir. Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan önce bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?
En sevdiğim Abbi Glines kitabı olarak listemin zirvesine yerleşti.
-Colleen Hoover-

En Çok Okunan Kitaplar :  Ümit Çiçeği