Yazarı :Carol O'Connell

Bir gün, New York Central Parkta, kızıl saçlı, mavi gözlü, kirli yüzlü, gülümseyen bir kız göründü. Omzundaki kan lekelerini saymazsak, Peri masallarından çıkmış gibi kusursuz görünüyordu. Polislere kan lekesi gökyüzünden düştü. dedi. Ağaca dönüşen Red Amcasını ararken olmuş. Tabi ya! diye düşündü polisler. Ta ki, ağaçların arasında cesedi bulana kadar.
Özel Suçlar Birimine üç aylık bir aradan sonra geri dönen Mallorye göre bu kızda bir şeyler vardı. Mallorye bir haller olmuştu, ama kimin kafa dengi olduğunu görür görmez anlar. Bu kez, bu kafa dengi insan onu on beş yıl önceye uzanan cinayetlere, şantajlara, suç ortaklıklarına ve sadece Mallory gibi birisinin anlayabileceği şiddet olaylarına götürecekti. Önümüzdeki bir hafta içinde, bunların hepsini kendi yöntemleriyle halledecekti…
Mükemmel bir buluş; Gerilim, gizem ve kalpleri durduran bir karakterin ustaca birleşimi, sıkıca paketlenerek sunulmuş.
New York Times, Janet Maslin
Lisbeth Salander kısa sürede üne kavuşmadan önce, polisiye romanların en acımasız ve karanlık sokaklarını aydınlatan kahraman, Mallory, vardı.
Sarah Weinman, Confessıons Of An Idıosyncratıc Mınd
OConnellın muhteşem Malory romanları, gelmiş geçmiş en iyi polisiye romanlar arasında.
San Jose Mercury News
Carol OConnell in The New York Timesdan Janet Maslinin deyimiyle görkemli, çılgın ve soğukkanlı New York detektifi; Mallorynin yer aldığı; yılın en çok övgü alan gerilim romanlarından birisi.
Amerikanın en iyi gizem yazarından yine tam isabet.
Milwaukee Journal Sentine

En Çok Okunan Kitaplar :  Kan Hasadı: Seni Asla Rahat Bırakmayacak