Yazarı :Lokman Dağ Savaş Akın

“Savaş Akın ve Lokman Dağ, bize gerçek polis dinlemelerinden, gazetelerde gördüklerinizden daha “komik” bir kitap hazırlamışlar: “Tapeden Kodese Sus Ulan Polis Dinliyor” Emin olun insanı kahkahalara boğuyor.
-Mehmet Ali Brand-

“Dört yıl süren arşiv çalışmaları sonucunda çok sayıda soruşturma dosyasında yer alan telefon dinlemelerinin kayıtlarının, yani tapelerin komik ve şifreli kısımlarının öyküleştirildiği eserde, film gibi olaylar ve görüşmeler bulunuyor.”
-Hürriyet-

“Polisin telefon dinlemeleri hiç bu kadar komik olmamıştı.”
-Habertürk-

“Telefon dinleme olaylarından yola çıkarak bir Türkiye gerçeğini gözler önüne seren Tapeden Kodese, esprili diline rağmen objektifliği de bir kenara bırakmıyor.”
-Milliyet-

“Savaş Akın ve Lokman Dağ, yargı süreci biten davaların dosyalarındaki tapelerdeki ilginç diyalogları bu kitapta yazdı.”
-Star-

“Kitap, telefon dinleme olaylarında yaşanan trajikomik durumları içeriyor. ”
-Vatan-

“Polis dinlemesine takılan telefon konuşmaları bir kitapta karşımızda. Gazeteci Savaş Akın ve Lokman Dağ, bu kitabı yazmak için binlerce sayfa dosya okumuş.”
-Akşam-

En Çok Okunan Kitaplar :  İki Dirhem Bir Çekirdek

“İki habercinin ortaklaşa yazdığı elimizdeki kitap, telefon tapelerinden yansıyan ilginç kayıtlara yer veriyor. Fıkradan ziyade, trajikomiğe daha yakın pek çok olay sunuyor.”
-Radikal-

“İki gazeteci telekulakın trajikomik boyutlarını bir kitapta topladı, Tapeden Kodese Sus Ulan Polis Dinliyor. Kim bilir? Belki birileri sizi de dinliyor?
-Aktüel-
(Tanıtım Bülteninden)