Yazarı :Frank Schatzing

Hishuk ish tsawalk
Her şey birdir…
Tek bir bütünün parçalarıyız
Biz ve Onlar
Her şey Peru sahilinde bir balıkçının kaybolmasıyla başlar. Ardından Norveçli petrol arama şirketlerinden uzmanlar, deniz tabanının daha önce görülmemiş bir solucan türüyle kaplandığını keşfederler. Bu sırada Britanya Kolumbiyası sahili boyunca balinaların saldırganlaşmaya başladığı yönünde haberler gelir. Birbiriyle bağlantısız gibi görünen bu olaylar silsilesi tesadüf olmak için fazla sıradışı olunca çeşitli çevrelerden bilim insanları bu işin peşine düşer. Ancak bilinenler, buzdağının yalnızca görünen kısmını oluştururken, gezegen büyük bir kaosun eşiğine sürüklenmektedir.
Sürüyü okurken dünya yıkılsa fark etmeyeceksiniz.
-Die Welt-
Satış rekorları kıran bir kitap… Tatil güneşi ne kadar sıcak olursa olsun tüyleriniz ürperecek. Tadını çıkarın.
-Evening Standard-
Bu nefes kesici romanı okuduktan sonra denizlere çok farklı bir gözle bakacaksınız.
-Focus-
Nefes almak için yüzeye çıkacağınızdan kuşkuluyum.
-Contra Costa Times-
Hızlı akan temposu, ilginç ve gerçekçi karakterleriyle insanı içine çeken bir roman. Büyüleyici. Bu kitabı okurken kendimi kaptırdım, sonuna kadar da diken üstündeydim.
-Peter Constantine-
Frank Schätzingin romanını okuyanlar toprağın her bir santimetrekaresini öpmek isteyecek ve su gördüğü yerde kaçacaktır.
-Die Zeit-
Sürüyle birlikte Frank Schätzing Alman kurgusunu uluslararası bir seviyeye taşıyor.
-Süddeutsche Zeitung-
İnanılmayacak kadar güzel bir kitap. Denizlerin biyolojik çeşitliliğiyle ilgili Jawstan beri gördüğüm en sürükleyici gerilim. İlginç biyologlar, seksi insanlar, içlerinde saf kötülük barındıranlar ve genler üzerinde oynayan ama yanlış anlaşılan bilim insanları… hepsine bayıldım.
-Dr. James Mallet, Biyolojik Çeşitlilik Profesörü-
Heyecan dolu bir ekolojik gerilim.
-Financial Times-
Schätzing, kendi geniş hayal gücüne dayanan bir hikâye anlatıyor olabilir ama yazarken destek aldığı araştırmasının temelleri kesin gerçeklerde yatıyor. Büyüleyici.
-Herald Sun, Avustralya-

En Çok Okunan Kitaplar :  Efendi Uyanıyor