Yazarı :Chloe Neill

Yeni vampir olmuş Merit zor zamanlar yaşamaktadır. Şekil değiştirenler dünyaya varlıklarını duyurduklarından beri insanlar doğaüstü yaratıklara karşı bir araya gelmişler; ellerinde pankartlarla, Cadogan Evinin önünde kamp kurmuşlardır. Dışarıda durum böyleyken evin içi de bir hayli karışıktır. Meritle yeşil gözlü gönül avcısı, Lider Ethan Sullivanın arası epey gergindir. Üstelik Chicago Valisi, gizli bir toplantı için Merit ve Ethanı yanına çağırır ve onlara, üç kişinin kayıplara karıştığı vahşi bir vampir saldırısından söz eder. Valinin mesajı açıktır: Evinizi düzene sokun. Yoksa ben yapacağımı bilirim.
Meritin, bu olayın derinliklerine inmesi gerekmektedir ancak kimin onun tarafında olduğunu bir türlü anlayamaması işini zorlaştırmaktadır. Bu nedenle o da, uzun boylu ve gizemli, üstelik saldırı hakkında birtakım gizli bilgilere sahip olması muhtemel bir yeraltı vampir grubu üyesinden yardım talep eder. Merit çok geçmeden kendini Chicagonun çetin ve karanlık doğaüstü çevresinde bulur. Kendilerine karşı gelen insanların en büyük korkularını gerçeğe dönüştüren vampirle dolu ve Meritin, ellerini biraz da olsa kana bulamadan vampir olamayacağını öğrendiği bir yerdir burası.
Charlaine Harrisin Sookie Stackhouse ve Laurell K. Hamiltonın Anita Blake serisi hayranlarının ilgisini çekecek, azimli ve zeki bir kadın kahraman.
-Library Journal-
Etkileyici bir kentsel fantazya eseri.
-Publishers Weekly-
Nancy Drewu çok sevmişseniz ama onun her zaman kılıç kullanan, ölümsüz bir kahraman olmasını da dilemişseniz, Merit tam da sizin kahramanınız demektir.
-Geek Monthly-

En Çok Okunan Kitaplar :  Kelebek ile Keman