Yazarı :Kody Keplinger

O içimizden biri. Hatta belki de sizsiniz…
Bazen en büyük aşklar gerçekten de nefretle başlar…
On yedi yaşındaki Bianca Piper sivri dilli fakat vefalı bir dosttur ancak arkadaşları kadar güzel olmadığını düşünmektedir. Ayrıca neredeyse okuldaki bütün kızlarla birlikte olmuş çekici Wesley Rushın cazibesine kapılmayacak kadar da akıllıdır. Aslında Bianca ondan nefret etmektedir ve Wesley de ona Sap lakabını takmıştır.
Ailesiyle işlerin yolunda gitmediği bir gün Bianca kafasını dağıtacak bir şeylere ihtiyaç duyar ve kendini Wesleyyi öperken bulur. İşin kötüsü, bundan hoşlanır da… Sorunlarından kaçmak isteyen genç kız, Wesleyyle duygusallıktan uzak bir ilişkiye başlar.
Ancak olaylar hiç beklemediği şekilde gelişir: Wesleynin çok da kötü bir dert ortağı olmadığı, onun da hayatının altüst olduğu ortaya çıkınca Bianca dehşetle, nefret ettiğini düşündüğü çocuğa âşık olmaya başladığını fark edecektir…
Gençlik edebiyatında eşine az rastlanır, karmaşık bir ilişkinin romanı. Sapta ergen diyaloglarının, gerçek hayattan karakterlerin ve eğlenceli anların ardı arkası kesilmiyor. Kirkus Reviews
Heyecanlı ve iddialı. Elimden bırakamadım. Simone Elkeles, New York Times çoksatan yazarı
Sert, ateşli, ince düşünülmüş ve son derece gerçekçi. Sap son zamanlarda çıkan en iyi gençlik romanı.
-Elizabeth Scott-
İlgi çekici ve keyifli bir hikâye.
– Teen Titles-
Sap sivri dilli ve eğlenceli olduğu kadar duygusal açıdan da çalkantılı. Kitabı bitirdikten sonra uzun süre aklımda kaldı.
-Mandy Hubbard-
Genç yazar dürüst, hüzünlü ve karmaşık cinsel tecrübeler yaşayan bir başkahraman yaratarak tüm övgüleri hak ediyor.
Sapı yıllarca tüm arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.
-Romantic Times-

En Çok Okunan Kitaplar :  Mucizeler Yağarken