Yazarı :Lauren Morril

Ruh ikizini bulmak ya da bulmamak… İşte bütün mesele bu!
Yere dökülmüş fındıklı kahve birikintisine düşüp sırılsıklam olmak ve -inanmazsınız ama!- yanlış adama sırılsıklam âşık olmak tamamen farklı mevzulardır. Lisesinin en başarılı öğrencilerinden Julia biraz sakardır ama kurallara uymak ve her şeye hazırlıklı olmak konusunda ondan iyisi yoktur. Zaten bu yüzden çantasında bir kalemtıraş ve cebinde de Shakespearein -doğal olarak- cep kitabı vardır. Çocukluk aşkı Mark Bixfordı da aynı nedenle Rİsi (Ruh İkizi) seçmiştir.
Ancak bu sömestir tatilinde Londraya düzenlenen okul gezisinde ezelî düşmanı, sınıfın soytarısı Jasonla eşleştirildiğinde Julianın kuralları çorbaya dönecektir. Katıldıkları çılgın bir partiden sonra Julia bilinmeyen bir numaradan romantik mesajlar almaya başlar! Jason, birkaç kuralı yıkmayı kabul ederse ona gizemli talibinin kimliğini öğrenmesinde yardımcı olacağına dair söz verir. Londranın tarih ve kültür dolu sokaklarında beyhude (edebiyat sınavında çıkarsa, anlamı: yararsız; boşuna) bir arayışa giriştiklerinde Julia attığı her adımda çok büyük bir sürprize yaklaşacaktır: Gerçek aşka.
Ayaklarınızı yerden kesecek, tarihle harmanlanmış, sevimli bir aşk hikâyesi arıyorsanız, Ruh Öküzüme bayılacaksınız.
-HelloGiggles.com-
Bu harika kitapla, beklenmedik ilk aşkın heyecanını ve güvensizliklerini keşfe çıkacaksınız.
-School Library Journal-
Eğlenceli ve karşı konulamaz derecede romantik, yeni bir soluk. RK (Ruh Kitabınız) olacak.
-Sarah Mlynowski-
Morrillin ilk kitabı eğlenceli ve zekice.
-Publishers Weekly-
Londra gezisi, kitabın en eğlenceli kısmı… Trajedisi ise bütün gelgitleri ve zamansız gerçekçiliğiyle romantizminde saklı.
-Booklist-

En Çok Okunan Kitaplar :  Sen Geldin Bahar Geldi