Yazarı :E. L. James

Dünyada 100 Milyondan Çok Satan Seri
Toy ve masum Anastasia Steele, ne istediğini bilen, göz kamaştırıcı genç girişimci Christian Greyle tanıştığında her ikisinin de hayatını geri dönülmez biçimde değiştirecek şehvet dolu bir ilişkinin fitili ateşlenmiş olur. Christianın kendine has erotik zevkleri karşısında şoke olan Ana, ona duyduğu çekime engel olamaz, bir yandan da korku duymaya başlar. Ana daha derin bir bağlılık istemektedir. Onu yanında tutmaya kesin kararlı olan Christian, Ananın isteğini kabul eder.
Şimdi Christian ve Ana her şeye sahiptir – aşk, tutku, yakınlık, zenginlik ve sonsuz olasılıklarla dolu bir gelecek. Yine de Ana, Elli Tonu sevmenin kolay olmayacağının, birlikte olmalarının ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar yaratacağının farkındadır. Kendi kimliğini kaybetmeden Christianın gösterişli hayatını paylaşmayı bir şekilde öğrenmesi gerekmektedir. Christianın ise yaralı geçmişinden gelen canavarlarla boğuşurken kontrol etme saplantısını alt etmesi.
Birlikte olmalarının yarattığı güçle, tam her türlü zorluğu, talihsizliği ve kötülüğü yenebileceklerini düşündükleri anda kader Ananın en derin korkularını gerçeğe dönüştürmek için çarklarını döndürmeye başlar.

En Çok Okunan Kitaplar :  AVRUPA BİRLİĞİ TEMEL TERİMLER SÖZLÜĞÜ