Yazarı :James Dashner

SanalAğ -2
Gerçeklik, artık sanal bir kâbus.
Sanal ve gerçek dünyaların savaşı… İş işten geçmeden kaybettiğimizi bilemeyeceğimiz bir mücadele.
Michaelın SanalAğı anladığını düşünürken keşfettiği gerçek, SanalAğ Güvenliğinin asla tahmin edemeyeceği kadar korkunçtur.
Michael siber terörist Kainein yakalanmasına yardım ettiğini ve SanalAğın artık oyuncular için güvenli olduğunu sanmıştır…
Oysa Kaine aslında bir Tanjant; hayat bulmuş bir bilgisayar programıdır ve dünyayı, Tanjant zihinlerine ev sahipliği yapan insan bedenleriyle doldurmayı planlamaktadır. Michael ve arkadaşları onu durduramazlarsa insanlık, oyunu kaybedecektir.
Oyun devam ediyor.
Mükemmel bir devam kitabı. Dashner, gerçekçi karakterlerle gerilimi ustalıkla tırmandırıyor.
-Kirkus Reviews-
Alışveriş merkezlerindeki Geçitler, sanal çatışmalar ve devasa Güç Işınıyla, Dashnerın betimlemeleri beyaz perdeye aktarılmaya hazır. Oyunbozan, yazarın takipçilerini, tereddüt eden okurları ve heyecan peşindeki bilgisayar oyuncularını tatmin edecek.
-School Library Journal-
Üç gencin, mutlak güce sahip bir varlıkla karşı karşıya geldiği olay örgüsü ustaca kaleme alınmış. Macera hiç hız kesmiyor ve karakter gelişimleri çok başarılı.
-VOYA, Etienne Vallee
Hikâyenin gerçek ve sanal dünya arasında gidip gelen, ilgi çekici kurgusu sağlam ve hızlı bir tempoyla ilerliyor. Dashner, Labirent serisinin yazarından da bekleneceği üzere, hikâyeyi ustaca anlatıyor.
-Childrens Literature, Remy Dou-

En Çok Okunan Kitaplar :  Tatlı Ateş