Yazarı :Debbie Macomber

Herkesin pişmanlıkları vardır. Senin yapmamış olmayı dilediğin bir şey var mı?
Sevgili okur,
İster inanın ister inanmayın yine yepyeni bir Cedar Cove hikâyesiyle karşınızdayız. Bu sefer işin içinde McAfee ailesi var.Özel dedektif Roy ile eşi Corrie, onlara geçmişteki pişmanlıklarını hatırlatan isimsiz mesajlar almaya başlarlar ve Corrienin bunun ne anlama geldiğiyle ilgili hiçbir fikri yoktur.
McAfeeler ayrıca kızları Linnetteden aldıkları sevindirici bir notla, onun kasabaya gelip yeni klinikte çalışmaya başlayacağını öğrenirler. Linnette kasabaya yerleşince annesi ona, Cliffin at çiftliğinde çalışan Calle bir buluşma ayarlar, fakat Linnette bu randevu için annesi kadar hevesli değildir.Cliff demişken, Gracele aralarındaki inişli çıkışlı ilişki tekrar başlar. Üstelik kasabadaki tek ilginç haber de bu değildir. Corrie sizi ve beni, tüm bildiklerini anlatmak üzere Liman Caddesindeki evine kahve içmeye davet ediyor, buyurmaz mısınız?
-Olivia-
Debbie Macomber muhteşem bir hikâye anlatıcısı, bir sonraki kitabı iple çekeceksiniz.
-Publishers Weekly-
Tekrar Cedar Coveda, o bildiğimiz sıcak aile ortamında, insana dair her türlü hikâyenin içindeyiz.
-Booklist-
Çok üretken ve yetenekli bir yazar olan Debbie Macomber bizi Cedar Cove isimli, sevimli ve küçük kasabaya götürüyor. Üstelik bu kasabanın sakinleri oldukça enteresan, samimi ve eğlenceli. Bu kitaplar bağımlılık yapıyor.
-Amazon-

En Çok Okunan Kitaplar :  Algı Kapıları-Cennet Ve Cehennem