Yazarı :Leigh Bardugo

Her zaman böyle olmayacak. Özgür kaldığın günlerin sayısı arttıkça hayatın kolaylaşacak… En güçlü Grishalardan biri olan Güneşin Elçisi Alina Starkov, Karanlıklar Diyarında yaşanan faciadan kaçıp arkadaşı Malyenle birlikte, arkasında bıraktığı dünyanın karmaşasından uzak kalacağını düşündüğü bambaşka topraklara doğru yola çıkar.
Ancak kaderinden ve geçmişinden kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlıklar Efendisi yenilediği gücü ve ölümcül planlarıyla yeniden karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Alinanın Karanlıklar Efendisini yenmek ve terk etmek zorunda kaldığı Ravkayı özgürlüğüne kavuşturmak adına gereken güce ulaşması için uzun ve tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkması gerekecektir.Kuşatma ve Fırtınanın karanlık dünyasında Alinayla birlikte kaybolacak ve oradan asla dönmek istemeyeceksiniz.
Eşsiz ve büyüleyici tasvirlerin her sayfasında kendini hissettirdiği Kuşatma ve Fırtınanın kendine özgü dünyası onu benzersiz kılan etkenlerden sadece biri.
-Booklist-
Mükemmel bir kurgu ve aksiyonla harmanlanmış bu sürükleyici roman okurların hayal gücünü harekete geçirmekte oldukça başarılı.
-The Los Angeles Times-
Bardugo yine fantastik edebiyatın nasıl yazılması gerektiğini ispatlar nitelikte bir romana imza atmış.
-The New York Times-
Kuşatma ve Fırtınayı bitirdikten sonra onun daha önce okuduğunuz hiçbir kitaba benzemediğini anlayacaksınız.
-Publishers Weekly-

En Çok Okunan Kitaplar :  Jonathan Strange ve Bay Norrell