Yazarı :Ilona Andrews

New York Times Çoksatanlar Listesinde birçok kez 1 numaraya oturmuş olan Ilona Andrews, SAKLI MİRAS serisinin ilk kitabında büyülü bir macera ve tutkulu bir hikâye sunuyor.
Ben ateşim: Benim için yan.
Nevada Baylor dedektiflik kariyerinin en zorlu göreviyle karşı karşıyaydı; dengesiz bir şüpheliyi bulup ailesine teslim etmek. Bu görev tam bir intihar girişimiydi. Yakalaması gereken kişi en yüksek seviyede büyü gücüne sahip bir Liderdi ve önüne gelen her şeyi ve herkesi ateşe veriyordu.
Ve sonra son derece karanlık ve baştan çıkarıcı bir milyarder ve aynı derecede güçlü başka bir Lider, Connor Çılgın Rogan ortaya çıkmış ve Nevadayı kaçırmıştı. Nevada ondan kaçmakla, kendisini onun kollarına bırakmak arasında bocalıyordu. Ve daha da kötüsü, hayatta kalabilmek için Çılgın Roganla işbirliği yapmak zorundaydı.
Rogan da Nevadayla aynı hedefin peşindeydi, bu nedenle ona ihtiyacı vardı. Fakat Nevada kolay lokma değildi ve Rogan hayatında ilk kez kendinden başka birisini önemsemeye başlamıştı. Ama Rogan büyü dünyasında aşkın da en az ölüm kadar tehlikeli olabildiğini çok önceden öğrenmişti.
Ilona Andrews her zaman vaadettiğini veriyor. Kızıl Ateş kaçırılmayacak bir roman.
-#1 New York Times çoksatan yazarı Sherrilyn Kenyon-
Kalbi sıkıştıran bir romans ve dur durak bilmeyen aksiyon; işte Ilona Andrews!
-New York Times çoksatan yazarı Jeaniene Frost-
Bağımlılık yaratıcı, sağlam bir hayal gücü ve son derece seksi!
-New York Times çoksatan yazarı Eloise James-
Paranormal romans türündeki yerini sağlamlaştıran yetenekli Andrews, hangi türde olursa olsun ne kadar iyi bir hikâye anlatıcısı olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.
-Romantic Times Bookreviews-

En Çok Okunan Kitaplar :  Sesler