Yazarı :Josh Malerman

Sınır bilmeyen bir türde sınır tanımadan yazan Malerman, yirminci yüzyılın büyük korku ustaları Shirley Jackson ve Robert Aickmanın yaptığı gibi dehşeti ve tüyler ürperten tuhaflığı anlatmayı çok iyi başarıyor. Bu son romanını da okurlar çok sevecek. –Library Journal (starred review)
Josh Malermanın Kafesi beklenmedik ve dehşet vericiydi. Korku okurları Kırmızı Piyanoda da benzer hisleri yaşayacak.
-Booklist-
Malermanın yaratıcılığına söylenecek tek söz yok. Yazarın rahatsız edici, korku veren, karanlık ve sürükleyici ikinci romanı ise bu yıl içerisinde okuyacağınız en sıradışı kitaplardan biri olacak.
-Kirkus-
Malermanın üslubu heyecan verici bir deneyim sunuyor. Konu ne kadar gerginse, yazarın üslubu da o kadar kusursuz.
– NPR-
Sese Kulak Verme
Kafes Kitabının Çoksatan Yazarı Josh Malermandan Benzersiz Bir Gizem Romanı
Çölde keşfedilen, kaynağı belirlenemeyen bir ses…
Philip Tonka ve grubu The Danesin bir sonraki hit şarkıları için umutsuzca ilham arama çabaları, Amerikan ordusundan bir generalin ziyaretiyle bölünmüştü. Bir Afrika çölünde nükleer silahları bile etkisiz hale getirebilen bir ses keşfeden Amerikan ordusu, bu sesin kaynağını bulmak için Philip ve arkadaşlarını bir göreve göndermek istiyordu. Bu keşif yolculuğu, kızgın çöl kumları arasında gömülü kalmış bir gizemin kalbine yapılan bir yolculuğa dönüşecekti.
Amerikada, gözlerden saklı bir hastanede Ellen isimli bir hemşire, vücudundaki tüm kemikleri kırılmış bir hastaya bakıcılık yapıyordu. Hasta bu şekilde nasıl yaralandığı bilmiyordu fakat vücudu mucizevi bir hızda iyileşiyordu. Başına gelenler hakkında her geçen daha çok şeyi hatırlayan bu gizemli hasta, Ellenı hiç beklemediği bir yola sokacaktı. Peki bu gizemli hastanın Afrikadaki olaylarla ne gibi bir ilgisi vardır?

En Çok Okunan Kitaplar :  Hayallere Dokunmak