Yazarı :Lisa Unger

Sonsuza kadar susamazsın… Küçük bir kasaba olan Hollowsda herkes birbirini çocukluğundan beri tanır. Orada her şey sakin ve güven vericidir. Ama bir gece, asi bir genç kız olan Charlene evine dönmediğinde, kimse olabileceklerle yüzleşmeye hazır değildir. Başkomiser olan kocası Jones, oğulları Rickyden şüphelendiğinde Maggie ne yapacağını bilemez. Kocasını avutmak için Rickynin simsiyah giysileri ve dövmesine rağmen tam anlamıyla onun oğlu olduğunu söylediğinde ise bunun Jonesun en büyük korkusu olduğunu fark eder. Kocasının ondan sakladığı sır nedir? Kocasını gerçekten tanıyor mudur? Yirmi yıl önce aynı yerde kaçırılan kızla ilgili sır perdesi Maggienin hayatında güzel olan her şeyi tehdit etmeye başlar. Kasabadaki çoğu kişinin tersini dilemesine rağmen Maggie dünyası yalanlarla altüst olmadan önce gerçeği ortaya çıkaracaktır.
Size tırnaklarınızı yedirtecek incelikli bir polisiye.
-People-
Bağımlılık yaratacak bir okuma deneyimi.
-New York Daily News-
Kırılgan okuruna insanın kırılganlığına dair psikolojik bir polisiye sunuyor ve iyi bir ailenin sevgisi ve sağladığı güven için minnet duymanızı sağlıyor.
-San Francisco Book Review-
Lisa Unger bir kez daha, son sayfayı çevirdikten uzun süre sonra bile düşüncelerinizde yankısını duyacağınız, ilgi çekici bir öykü yaratmayı başarmış.
-Crimespree Magazine-
Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, yer yer şiirsel, kalp kırıcı ve tamamıyla gerilim yüklü olan bu kitap bu yılın en iyi kitabı.
-New Mystery Reader-
Çok satan kitaplara imza atan Ungerın insani duyguların çeşitliliğine ulaşmada nadir rastlanan bir yeteneği var ve
bu merak uyandırıcı hikâyede bu yeteneğini fazlasıyla kullanıyor.
-Bookreporter.com-
Aile hayatını merkeze alan gerilimler Ungerın uzmanlık alanı. Bu sefer gerilime, insanın içine işleyen trajik
bir öykü de ekleniyor.
-Associated Press-
Lisa Unger küçük kasaba hayatının klostrofobisini, aile içi dengelerin işlevsizliğini ve insanların ruhlarını ele geçiren karanlık sırları betimlemeyi ustalıkla başarıyor.
-Mystery Science-

En Çok Okunan Kitaplar :  Bye Bye Türkçe