Yazarı :Ergün Poyraz

Bu kitapta; Pür demokrasi aşkıyla, bezirganlar ile havarilerce Hoşgörü abidesi olarak lanse edilen Fethullah Gülenin ve onun, izinden gittiği üstadı Said-i Nursinin ve nurculuğun gerçek yüzünü bulacaksınız. Sözde hoşgörü abidesinin Hizbullaha olan övgülerini, kanla abdest almayı yüceltmesini, Şeriat ve Hilafet sistemine olan özlem ve sevgisini, ideallerini, ışık ordularını, demokrasi, devrimler ve Cumhuriyete karşı olan hasmane görüşlerini, Said-i Nursinin gerçek kimliği ile Said-i Kürdi olarak anıldığını, yegane amacının Şeriatçı ve Kürtçü bir devlet kurmak olduğunu ve bu uğurdaki çabalarını ibretle okuyacaksınız.
Said-i Nursiye ve Fethullah Gülene övgüler düzmede birbirleri ile yarışan Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Mesut Yılmaz, Hüsamettin Cindoruk ve diğerlerinin bu hareketleri karşısında elinizi şakağınıza dayayarak uzun uzun düşüneceksiniz. Emine Erdoğanın her fırsatta övgüye boğduğu,Onu seviyorsak onun yolundan gitmeliyiz dediği, Kürt Saidi çok yakından öğreneceksiniz.. Peki, Kürt ve İslam maskeli Ermeni kökenli Saidin yolu ne idi? Yanıt; son derece basit: Amerikan ve İngiliz istihbaratı ile uydurdukları Amerikano İslam modeli ile İslamı Amerikalıların çıkarları doğrultusunda yozlaştırmak ve insanları Amerikaya kul köle yapmak… Elinizde tuttuğunuz kitap da, tüm bu gerçekleri ibretle okuyacak, sonra dönüp, Eminenin bu söylemlerine paralel hikayesi ne diye düşüneceksiniz.
Tabii bunun yanında 13 yıl boyunca ne istediler de vermedik diyenlerin bugün ayağı yanmış kediler gibi ortalıkta dört dönmelerinin altında yatan gerçekleri göreceksiniz… Oysa, Mustafa Kemal Atatürk, bundan seksendokuz yıl önce; Efendiler; ve ey millet iyi bilinizki Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz demişti. Onun bu söyleminde ne kadar haklı olduğuna bir kere daha tanık olacaksınız.

En Çok Okunan Kitaplar :  Ah Bu Politika