Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara

Dosya Türleri
Bu dosya yasal hakları nedeniyle kaldırılmıştır. Dosyanın özetine ya da diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadın Cinselliği05-02-2014
Dosya:
Kadın Cinselliği...


Kategori:

Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
TürkçeÖzet:

Cinsel Eğitim, Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD), Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Sağlık Bakanlığı Türkiye Üreme Sağlığı Programı kapsamında desteklenen projesinin beşinci dosyasını KADIN CİNSELLİĞİ üzerine hazırladı.
• İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Ö ğretim Üyesi Prof. Dr. Şahika Yüksel ile Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Dilek Cindoğlu tarafından hazırlanan dosyada kadınların cinsel yaşamları ve bu yaşamda karşılaştıkları tüm sorunları ayrıntılarıyla ele alındı.
• “Cinsellik ve cinsel hazzın bir insan hakkı” olarak vurgulandığı dosyada, “Kadının, cinselliği nasıl, ne zaman ve kiminle yaşayacağına, ne zaman anne olacağına kendisinin karar verebilmesi halinde tam yurttaş olmasından söz edilebileceği”ne dikkat çekiliyor.
Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.

Facebook sayfamızı beğenerek kütüphanemize eklenen dosyaları kaçırmayınRastgele Dosyalar


PDFkutuphanesi.com da yayınlanan e-kitaplar,internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Amacımız internet ortamında paylaşılan e-kitapları bir arada sunmak ve ziyaretçilerimizin kitaplar hakkında fikir edinmesini sağlamaktır. Bu nedenle indirdiğiniz e-kitapları 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Pdf Kütüphanesi, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. PdfKutuphanesi.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: info@pdfkutuphanesi.com
info@PdfKutuphanesi.com | Webusta | ip: 54.146.195.24
pdfkütüphane Anasayfapdfkütüphane Facebook sayfası