Yazarı :Sarah Willis

ON BEŞ YAŞINDAYIM VE HAYATIN GERÇEKLERİNE TUTUNMAK İÇİN CAN ATIYORUM…
Ben arkadaşlarıma hiç benzemiyorum, mesela kendime ait bir odam hiç olmadı. Yaşadığım yerleri hatırlamıyorum, çünkü ressam olan babam gittiğimiz her yerden sıkılıyor. Kendisine ilham kaynağı bulmak için bizi oradan oraya sürüklüyor. Etrafımızdaki insanlar bizden çok farklı. Yıllarca aynı evde yaşayabiliyorlar; ayrıca kendilerine ait eşyaları bile var…
New Yorkun Mayville adlı kasabasına taşındıklarında gerçek hayatın nasıl bir şey olduğunu yeni tanıştığı insanlardan öğrenmeye başlayan Tamara, artık hayata bambaşka gözlerle bakmaya başlayacaktır. Yaşayacağı anıların, tanışacağı insanların, hepsinden önemlisi de ilk aşkının kalıcı olması için elinden geleni yapacaktır. Diğer insanlar gibi artık onun da kendisine ait bir hayatı olacaktır.
Tamaranın bu dokunaklı ve yürek burkan yaşam öyküsünü okurken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız…
Bazı yazarlar vardır, kalemleri o kadar kuvvetlidir ki, kitabı okurken durup önceki sayfaları tekrar okumak istersiniz. İşte, İz Bırakanlar Unutulmaz romanında da bu duyguyu baştan sona yaşayacaksınız. Tek kelimeyle, muhteşem bir roman.
Pittsburg Post
Willisin mekân duyusu şahane; paslı çürük arabalar, bahçede kullanılmayan eski aletler, harabe evler… Güçlü kalemiyle insanoğlunun en temel ihtiyacı olan barınma içgüdüsünü Tamaranın kendisinden dinleyeceksiniz.
Chicago Tribune
İz Bırakanlar Unutulmaz günümüzün en dokunaklı eserlerinden. Tamara size çok şey anlatacak, siz de onu soluksuz dinleyeceksiniz.
Library Journal
Dokunaklı, yürek burkan, harika bir hikâye. Tamarayı çok seveceksiniz.
Entertaintment Weekly

En Çok Okunan Kitaplar :  Efendi ile Uşağı