Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara

Dosya Türleri
Bu dosya yasal hakları nedeniyle kaldırılmıştır. Dosyanın özetine ya da diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Herkes İçin Visual Basic15-03-14
Dosya:
Herkes İçin Visual Basic...

Yazar / Kaynak:

Kategori:

Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
TürkçeÖzet:

Bilgisayarınızda Visual Basic’in herhangi bir sürümünün kurulu ve çalışır durumda olduğunu varsayıyoruz. Eğer böyle değilse, ilk önce bunu yapmalısınız. Tekrar edelim, eğer ihtiyaç duyuyorsanız, birisinin yardımını almak için bu iyi bir fırsattır.
Visual Basic’in geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde piyasaya çıkarılan pek çok sürümü mevcuttur. Bu dersleri Visual Basic 4.0 (32 bit sürüm), Visual Basic 5.0, veya Visual Basic 6.0 ile yapabilirsiniz.
Dersler süresince Visual Basic’ten kısaca VB olarak bahsedeceğiz ve size, Visual Basic’in hangi sürümünü kullanıyorsanız, sürümüne bağlı olarak ne yapacağınızı anlatacağız.
Eğer Visual Basic 4.0 kullanıyorsanız, sürümünüz ile ilgili bilgiyi, kısa yazımı ile VB4 ‘den alabilirsiniz. Eğer Visual Basic 5.0 kullanıyorsanız, sürümünüz ile ilgili bilgi için VB5 ‘e bakınız. Eğer Visual Basic 6.0 kullanıyorsanız, sürümünüz ile ilgili bilgi için VB6 ‘ya bakmalısınız.
Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.

Facebook sayfamızı beğenerek kütüphanemize eklenen dosyaları kaçırmayınRastgele Dosyalar


PDFkutuphanesi.com da yayınlanan e-kitaplar,internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Amacımız internet ortamında paylaşılan e-kitapları bir arada sunmak ve ziyaretçilerimizin kitaplar hakkında fikir edinmesini sağlamaktır. Bu nedenle indirdiğiniz e-kitapları 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Pdf Kütüphanesi, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. PdfKutuphanesi.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: info@pdfkutuphanesi.com
info@PdfKutuphanesi.com | Webusta | ip: 18.212.206.217
pdfkütüphane Anasayfapdfkütüphane Facebook sayfası