Yazarı :Nicola Yoon

En Büyük Risk Hiç Risk Almamaktır.
Bazen en sevdiğim kitapları sondan başa tekrar okurum. Son bölümden başlar ve başa kadar tersten okurum. Bu şekilde okuduğunuzda, kitabın bölümleri de umuttan çaresizliğe, kendini tanımaktan şüpheye doğru gider. Aşk hikâyelerinde çiftler sevgili olarak başlar, sonunda yabancı olurlar. Yetişkinliğe ulaşma kitapları yolunu kaybetme hikâyelerine dönüşür. En sevdiğiniz karakterler yeniden doğar. Benim hayatım bir kitap olsa ve tersten okunacak olsa, hiçbir şey değişmezdi. Bugünün dünden hiçbir farkı yoktu. Yarın da bugünle aynı olacaktı. Maddynin Kitabında, bütün bölümler birbirinin aynısıydı. Ollyye kadar.
Muhteşem ve şiirsel.
-The New York Times Book Review
Kalbinizi ısıtacak bu hikâye, umut ve hayallerle sarılı aşkı tüm riskleriyle kabullenerek normalin ötesine geçiyor.
-Kirkus Reviews
Okumaya başladığınızda her şeyi bırakmak istemenize yol açabilir… bu lanetli aşk masalına kapılmamak çok zor.
-The Times
Bizi mahvedecek kadar güçlü bir aşk üzerine kurulu bu olağanüstü ilk roman, bir ilk roman için fazla iyi. Şefkatli, yaratıcı ve güzel anlatımıyla; şaşırtan sonuyla Her Şey bu yıl okuduğum en güzel kitaplardan biri.
-Jodi Picoult
Müthiş, Nicola Yoon tamamen eşsiz ve güzel bir okuma deneyimi yaşatıyor. Muhteşem yazısı, bir aşk hikâyesini kimsenin anlatmadığı gibi anlatmak için özgün çizimleriyle iç içe geçiyor. Bunun gibi bir kitabı okumuş olamazsınız.
– David Arnold,
Bazen tamamen farklı ve inanılmaz MÜKEMMEL bir kitapla karşılaşırsınız. Günlük parçalarından kitap yorumlarına, çizimlerden mesajlaşmalara, Maddie ve Ollynin aşk hikâyesi acı, tatlı ve cesur. Herkesin okuması gereken bir kitap.
-Justine Magazine
Her Şeyin her şeyi var… romantizm, cesaret ve zekâ. Nicola Yoonun kitabı ve sesi, kitabı bitirdikten sonra bile uzun süre benimle kaldı.
-Danielle Paige

En Çok Okunan Kitaplar :  Arena Bir