Yazarı :Cora Carmack

Var olmasının tek bir sebebi vardı…
Eski sevgilim diz çökmüş, merdivenleri ve yukarı çıkmaya çalışan insanların yolunu kapatıyordu. Bütün millet dönmüş bize bakıyordu. Tabii bakarlar. Ben olsam ben de bakardım, bu duruma düşmüş olmasam yani. 80lerden kalma uyduruk bir romantik komedi filminden bir sahne gibiydik. Sensiz hiçbir şey yazamıyorum, bebeğim. İşte zaten hep son söz buraya varır. Beni özlemek filan hikâye. Onlara verdiklerimi özlerler. Sanatçı ruhlularla çıkmanın sıkıntısı da bu. Eğlenceli, karizmatik ve tutkulu oluyorlar ama o tutkunun saplantıya dönüşmesi an meselesi. İnanın bana, bu kişilik kusurunu gayet iyi tanıyacak kadar çok sanatçı ruhluyla takıldım.
Cesur, canlı ve seksi… Âşık olma heyecanını tekrar yaşayın! Bir itirafta bulunayım: Cora Carmackın Esin serisi yeni bağımlılığım!
-Katy Evans-
Esinti, özgün, büyüleyici ve Carmackın yazı tarzında tam olarak sevdiğim her şeyi taşıyan bir kitap. Bir sonraki kitabı elime almak için sabırsızlanıyorum!
-thebookenthusiast.net-
Esinti, eğlenceli, eşsiz ve romantik bir okuma sunuyor. Wilder ve Kalliye bayıldım, aşk hikâyelerine kapıldım. Eğer şaşırtıcı olaylarla dolu benzersiz bir kitap arıyorsanız Esinti mükemmel bir seçim olur!
-bookloversforlife.com-

En Çok Okunan Kitaplar :  Peygamberimiz Çocuklara Nasıl Davranırdı?