Yazarı :Julie Kagawa

Yaz Biter. Buzlar Erir. İşte Geriye Kalanlar…
Bittiğini sanmıştım. Perilerle geçirdiğim günlerin, vermem gereken zorlu kararların, sevdiklerim için yapmam gereken fedakârlıkların sona erdiğini düşünmüştüm.Bir fırtına yaklaşıyor ve kimsenin sağ çıkamayacağı kadar büyük bir çatışma beni çağırıyor. Bu sefer geri dönüşü olmayacak. Aşklarından vazgeçmeyerek Olurolmazdan sürülen Ash ve Meghan, fâni dünyada nasıl var olacaklarını düşünürken Demir Divanda hak iddia eden bir sahte kral, Yaz ve Kış Divanlarını yok etmeye karar vermiştir. Onu engelleyebilecek tek kişi hem Yaz hem Demir büyüsüne sahip olduğu halde ikisinden birini kullandığında güçsüz düşüp hastalanan Meghandır.
Demir zehri Olurolmazı hızla yutarken peri ve insan melezi Meghan, hem eski yoldaşlarından yardım alacak hem de sahte krala karşı durmaya çalışan direnişçi Demir perilerle işbirliği yapacaktır. Tehlikelerin kol gezdiği Demir Diyarda çaresizlik, kayıp ve büyük fedâkarlıklarla dolu bir mücadele onları beklemektedir.
Melissa Marr ve Kagawa hayranları bu maceradan çok keyif alacak. Meghanın gücü ve kontrolü artarken hikâyesi de zirveye ulaşıyor. Demir Kraliçe, bir aşk üçgeninden çok daha fazlası.
-Kirkus Reviews-
Demir Periler serisinin üçüncü kitabı, ilk iki kitap kadar ilgi çekici ve sürükleyici.
-Realms of Fantasy-

En Çok Okunan Kitaplar :  Evvel Zaman İçinde