Dosya İsmine Göre Ara
Yazara Göre Ara

Dosya Türleri
Bu dosya yasal hakları nedeniyle kaldırılmıştır. Dosyanın özetine ya da diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Cinsel Yaşam ve Sorunları05-02-2014
Dosya:
Cinsel Yaşam ve Sorunları...

Yazar / Kaynak:

Kategori:

Dosya Formatı:

Dil - Çevirmen:
TürkçeÖzet:

Cinsellik ülkemizde son derece zorlu bir konudur. Zorluğu, çelişkilerle dolu bir alan olmasından kaynaklanmaktadır.Hemençokmerakedilenhemdeençokyasaklanan,hemençokkonuşulanhemdeaslında hiç konuşulmayan, çok bilindiği iddia edilen ama aslında çok az bilinen, bir yanda övünülen diğer yanda ise aslında çok utanılan bir konudur cinsellik. Dahası, iyimser rakamlara göre her dört erişkinden birinin, kötümserrakamlaragöreisetoplumunneredeyseyarısındanfazlasınınsorunyaşadığıbiralandır.
Böylesine çelişkilerle dolu bir alanda, özellikle üç meslek gurubunun işi çok zorludur: cinsellik alanında uğraşanbiliminsanları,hizmetsunucularıvemedyaüyeleri.Buçelişkionlaradayansırkimizaman;
Konuşmakilesusmak;
Bilinenipaylaşmakilepaylaşmamak;
Yazmakileyazmamak;
Vebilimselolanlaolmayanarasındakaldıklarıolur.
Kullanıcı Yorumları (0)

Bu dosyaya daha yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz.

Facebook sayfamızı beğenerek kütüphanemize eklenen dosyaları kaçırmayınRastgele Dosyalar


PDFkutuphanesi.com da yayınlanan e-kitaplar,internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. Amacımız internet ortamında paylaşılan e-kitapları bir arada sunmak ve ziyaretçilerimizin kitaplar hakkında fikir edinmesini sağlamaktır. Bu nedenle indirdiğiniz e-kitapları 24 saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Pdf Kütüphanesi, hiç bir dosyayı kendi sunucusunda barındırmaz. PdfKutuphanesi.com üzerinden paylaşılan dosya bağlantılarınının kaldırılmasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim: info@pdfkutuphanesi.com
info@PdfKutuphanesi.com | Webusta | ip: 54.90.109.231
pdfkütüphane Anasayfapdfkütüphane Facebook sayfası