Yazarı :Julianne Donaldson

Hapsedilmiş hissediyorum. Kafese kapatılmış bir kuş gibi kaçmanın yolunu arayıp duruyorum. Ama her defasında önümü parmaklıklar kesiyor.
Doğaya, müziğe ve kitaplara düşkün olan on yedi yaşındaki Katein tek hayali Hindistana gitmektir. Bu hayalini gerçekleştirmesinin önündeki en büyük engel ise, ona sürekli evlilik baskısı yapan annesidir. Kate hem bu baskıdan kurtulmak hem de özgürlüğüne kavuşacağına inandığı Blackmoorea gitmek için kendisini dahil olmaması gereken
bir iddianın içinde bulur.
Geniş kırları ve uçsuz bucaksız okyanusuyla hayallerini süsleyen Blackmoorea vardığında çoğu şeyin beklediği gibi olmadığını gören Kate, geleceği hakkında bir karar vermesi gerektiğini düşünür. Ya kendisini anlamamakta direnen ailesinin tüm baskılarına boyun eğecek ya da bir kuş gibi özgürlüğe kanat çırpmak için yanıp tutuşan kalbini dinleyecektir.
Julianne Donaldson, Bir Rüya Gibi romanından sonra Bir Asi Yürek ile okuyucuyu muhteşem bir manzara eşliğinde büyük bir aşkın içine çekmeyi başarmış.
-Publisher Weekly-
Jane Austen, Elizabeth Gaskell ve Emily Brontënin eserlerinde yer alan o romantik arka planın, Donaldsonın Bir Asi Yürek romanında da başarıyla kurgulandığını görmek mutluluk verici.
-ForeWord Reviews-
Kırların içinde, sonsuz maviliğin ortasında geçen bu roman, sizleri birkaç saatliğine bulunduğunuz karmaşadan çekip çıkarmayı vaat ediyor. Bir süreliğine hayallere dalmak hiç fena olmasa gerek.
-Booklist-

En Çok Okunan Kitaplar :  Fısıltı-Hush Hush Serisi 1.Kitabı