Yazarı :Mason Cross

İntikam peşinde, acımasız bir seri katil. Ailesi ile kariyeri arasında kalmış bir fbı ajanı. Ve asla bulaşmak istemeyeceğiniz bir adam. Av başlıyor.
Chicago Keskin Nişancısı adıyla ünlenmiş Wardell, ölüm cezası infaz edilmeden iki hafta önce firar ettiğinde, FBI, yakalanması imkânsız gibi görünen kişilerin psikolojisi konusunda uzmanlaşmış Carter Blaketen yardım ister. Üstelik Wardell, Blakee hiç de yabancı değildir. Blake, kariyeri hızla yükselen, meraklı ajan Banner ile birlikte Wardellin izini sürmek zorundadır.
Bu sırada Wardell ise tüm Amerikaya korku salmakta, önüne geleni öldürmektedir. Ne var ki Blake ile Banner çok geçmeden davadan bertaraf edilirler. Sırf heyecan için cinayet işleyen bir adamın bir sonraki eylemini ümitsizce tahmin etmeye her çalıştıklarında, kendilerini yalanlarla ve yolsuzluklarla örülmüş bir olaylar ağının içinde bulurlar. Blake eğer Wardelli durdurmak istiyorsa öncelikle kuralları göz ardı etmeli ve tüm ülkeyi yerinden sarsacak bir cinayet komplosunu açığa çıkarmalıdır.
Mason Cross Av Mevsimi ile kural tanımıyor, adrenalin yüklü bir hikâye ile Jack Reacherdan bu yana yazılmış en iyi karakterlerden birini ustaca harmanlıyor. Tüm gece bu kitabı okumaya hazır olun.
– Lisa Gardner –

En Çok Okunan Kitaplar :  Oyunbaz