Yazarı :Andy Jones

Ben William Fisher. Size her şeyi bütün ayrıntılarıyla anlatacağım, hem de en başından…
Onu görür görmez düşündüğüm ilk şey hayatımın kadını olduğuydu. İlk başta, tıpkı âşık olan her insan gibi ayaklarım yerden kesilmişti. Her şey mükemmeldi, adeta birbirimiz için yaratılmıştık. Sonrası mı? Sonrasında işlerin pek de düşündüğüm gibi gittiği söylenemez… Anlatacaklarım belki size de tanıdık gelecek… ve belki de bizim hikâyemiz, aslında sizin hikâyeniz ve hatta hepimizin hikâyesi… KİM BİLİR!
İçten, sürükleyici, acısıyla tatlısıyla çok eğlenceli.
-Jenny Colgan-
Yanlış görünen, ama tamamen iyi hissettiren bir aşkın hikâyesi. Bu kitap doğru yerde, doğru zamanda sizi sıkıca saracak.
– Louise Candlish –
Dokunaklı, eğlenceli ve gerçek! Andy Jonesun bir aşkın sonrasında neler olduğunu anlattığı bu romanı biran kahkahalar attırıyorsa, bir sonraki anda ağlatıyor.
-Jane Costello –
Âşık olmak, âşık kalabilmek, sürprizler, beklentiler, uyum, tavizler ve aklını kaçırmadan ya da yanındakine zarar vermeden bunların tümüyle baş etmek hakkında yazılmış, inanılmaz olaylar örgüsü olan mükemmel bir kitap.
-Daily Mail-
Yazar iki kızı ve eşiyle birlikte Londrada yaşamaktadır. Daha öncesinde çocuk kitapları yazan yazarın kitapları arasında George was Bored ve As Something as an Aardvark vardır. Yazarın Âşık Olmak İşin Kolay Yanının dışında Girl 99 adlı bir romanı ve kısa hikâyelerin yer aldığı Untogether Lives adlı bir kitabı da bulunmaktadır.

En Çok Okunan Kitaplar :  Satranç