Yazarı :Rachel Hore

Yıllarca esaret altında kalmış tutkular ve anılarla dolu bir bahçe…
Cornwallda bulunan muhteşem manzaralı, el değmemiş Lamorna Koyu bir asır önce pek çok sanatçının uğrak noktasıydı. Bugün ise talihsiz bir aşkın ve annesinin ölümünün acısını atlatmak isteyen Mel Pentreath için huzurlu bir sığınak…
Büyüleyici olduğu kadar soğuk ve karanlık olan Merryn Hallda bir kır evi kiralayan Mel, bir yandan çevresindeki yeni dünyayı kucaklarken bir yandan da ev sahibi Patrick Wintertona bahçe işlerinde yardım etmeye koyulur. Patrickin tavan arasında unutulmuş bazı resimler bulmasıyla birlikte kendilerinden çok şey bulacakları gizemli bir tutkunun sıra dışı hikâyesini keşfederler. Mel ve Patrick geçmişteki hayal kırıklıklarının üstesinden gelmeye çalışırken yeni bir aşkın kapısını da aralarlar. Ancak Melin bu büyülü dünyası çok geçmeden gerçekler ve tehditlerle sarsılır.
Anı Bahçesi, bir kuşaktan diğerine uzanan hatıralar ile mutlu olma yolunda benzer engellerle karşılaşan, farklı yüz yıllarda yaşamış iki kadının etkileyici öyküsünü anlatıyor. Büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaya hazır olun.
Yasak bir aşkın olağanüstü öyküsü. Muhteşem bir roman!
-Yours Magazine-
Rachel Hore yeteneğini konuşturmuş.
Tarihte yaşanmış gizemlerin ustalıkla işlendiği bu roman bir çırpıda okunuyor. Çok zekice.
-Now Magazine-
Arzuların saklandığı küçük Lamorna Koyu… Yasak aşkın ve iki büyülü masalın perde arkası…
-Daily Mirror-

En Çok Okunan Kitaplar :  Kelebeğin Hayat Sırları