Yazarı :Megan de Vos

Bildiğin dünyayı unut. Hükümetler düştü, şehirler yıkıldı, medeniyet geri dönülemeyecek kadar tahrip edildi. Devir kargaşanın, kaosun, anarşinin devri. Ya savaşıp öldürür ya yem olup ölürsün.
Her şeyi yerle bir eden son savaş on beş yıl önce gerçekleşmiştir. Binlerce yılda kurulan medeniyet, rakip kabilelerin, çoktan unutulmuş o eski düzenin ellerine bırakılmıştır. Tehlike pusuya yatmış, kaos her yanı ele geçirmiştir. İnsanlarını daimi açlık tehlikesinden, diğer kampların saldırılarından ve ele geçirilme tehdidinden korumak zorunda olan Hayden bu kabilelerin en güçlüsü Kara Kanatın lideridir ve en büyük rakibi olan Gri Taşın liderinin kızı Gracele tanışmadan önce de başında yeterince derdi vardır.
Düşmanın merhametine kalan Gracein önünde iki yol vardır: Ya kurtarıcısına ya babasına ihanet edecektir. Hayden ise Gracee güvenmek ile kabilenin kanunlarının gereğini uygulamak arasında kalacaktır. Bu kuralsız dünyada her hareket sonun olabilir. Gözünü aç, tehlikeye hazırlan. Bu düzenin adı: Anarşi!

En Çok Okunan Kitaplar :  Beni Yeniden Sev